Únor 2018

Konec?

6. února 2018 v 22:25
POVINNĚ PŘEČÍST

Zase tady po nějaké té chvilce píšu, ale obávám se, že dneska vás moc nepotěším. Chtěla jsem vás totiž informovat o tom, že už dlouho si pohrávám s myšlenkou tento blog zrušit. Přesněji řečeno smazat. Musím se přiznat, že kvůli tomu bojuju sama se sebou, protože přece jen jsem tak moc ráda za to, kolik lidí si to tady oblíbilo. Bohužel ačkoliv se už neorientuju v anime/manga sféře, slyšela jsem o novém zákonu ohledně autorských práv. Jelikož mangy nepřekládám, ale pouze seskupuji na jednu velkou hromadu, nevyplatí se mi všechny odkazy přeformulovávat. Tudíš se obávám, že mi opravdu nezbyde nic jiného, než celou stránku smazat. Pokud vím, několik překladatelek věc vyřešilo tak, že umístily mangy na uložto a zaheslovaly, takže přístup byste měli mít stále.. Nevím co víc říct.
..Kdyby někoho napadlo nějaké jiné řešení, nebo věděl více o těch zákonech než já (tím chci říct, že já nevím zhola nic,) budu ráda, když mi napíšete.

Ale všem vám chci říct, jedno obrosvké DĚKUJI! Děkuji za to že jste překladatelkám i mě vyjadřovali takový vděk, že jste tuto stránku udrželi při životě i přes ostudnou aktivitu mne samotné a za každý milý komentář! (A že tady jiné, než milé nebyly :) )

(heh.. moje první pozadí zde. To jsou časy.)