"4. Day" - Čeho se bojíš?

17. prosince 2015 v 19:54

Tak.. uznávám, že jsem docela strašpytel. O.O
Je docela dost věcí, kterých se bojím, jako třeba něčí smrt a válka atd. Ovšem myslím, že tyto strachy jsou vcelku běžné/lidské. Takže se spíš zaměřím na moje dva největší strachy.

Ještě bych řekla jednu věc. U mě se projevuje strach trošku jinak než u ostatních.. Vždycky se začnu šíleně smát. A tím "šíleně" nemyslím, že se "za břicho popadám", ale že lidi kolem mě musí mít až strach.. Připadám si jako nějaký profesor, který právě vynalezl stroj zkázy a šíleně se směje.. Asi tak :D
Takže si asi umíte představit jak, když jdu na nějaký kolotoč (stay child :D), na mě pak kouká ten co sedí vedle mě..

1.Výšky
Jeden z mých nejhorších zážitků (1. na který jsem si vzpoměla :D) byl, když jsem se školou musela jít na nějakou vyhlídkovou věž (to by ještě šlo :D), jenže nahoru se šlo po takových schodech, kde šlo vidět až dolů.
Navíc tam byla ještě moje kamarádka, která je na tom stejně jako já a tak jsme šli ruku v ruce se slzičkama v očích až nahoru :D Když nás nakonec viděli učitelky, tak nás radši poslali dolů.. Uff.. Byl to fakt hnus, měli by jste vidět ty schody..Vím, že takhle to vůbec nezní strašidelně, ale bylo!! :D


2.Bouřky
Jestli se mě ještě někdo zeptá proč se jich bojím, asi vážně vyskočím z okna..-.-
Nevím, jak přesně to vysvětlit, ale pokaždé když začne bouřka, skulím se někde do rohu, zatáhnu všechny okna a nasadím si sluchátka. Pokud ke mě, ale pronikne zvuk silného větru, nebo záblesk světla - nedej bože zvuk hromu- na 96% se rozbrečím a začnu počítat.. (Jako malou mě učili vypočítat, jak daleko ta bouřka je -nevím jestli to znáte, asi ano.. :D- Nemyslím si, že to funguje, ale uklidňuje mě to..)
Bože jak já bouřky nesnáším.. Mnohem víc než výšky :( !


Ták jo. Radši už skončím :D
Mimochodem mátě už všechny dárky? :D Já jsem včera koupila, svůj první xD ...Záčínám být lehce nervozní..

Mějte se krásně,
Vaše Ayako :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama